FOTOD: IKEA näitas Eestis avatavat näidistesaali

29. augustil siseneb Rootsi mööblifirma IKEA Eesti turule, avades siin esmalt e-poe, mis tagab ligipääsu ligi 8000 taskukohasele kodusisustustootele. Lisaks sellele avatakse Tallinnas väljastuspunkt koos näidistesaaliga, et tagada parem kliendikogemus. Kaks päeva enne IKEA avamist tutvustati nii e-poodi, väljastuspunkti kui ka saadaolevaid teenuseid avalikkusele.   

This slideshow requires JavaScript.

“IKEA visiooniks on tagada inimestele parem igapäevane elu. Sellele kaasaaitamiseks pakume laia valikut kodusisustustooteid taskukohase hinnaga, kuid samas on tooted modernsed, maitsekad ning funktsionaalsed. Kõik, mida IKEAs tehakse alates tootedisainist, tootmisest ning logistikast, tehakse nii, et tagada võimalikult taskukohane hind ning klientide rahulolu,“ selgitas IKEA Tallinna väljastuspunkti juht Aleksejs Mihailovs  

IKEA e-poes on valikus üle 8000 kodusisustustoote alates mööblist, dekoratsioonidest, lauatarvetest jne. Oste e-poest saab teha kõikjalt, kuid samas on võimalik tellimus vormistada ka väljastuspunktis peale toodetega tutvumist. Kõiki tooteid on võimalik tellida kulleriga koju või kontorisse või tulla ise väljastuspunkti järele.   

„E-poe ja väljastuspunkti üheaegne avamine tagab igale eestlasele ligipääsu IKEA toodetele lähemal kui kunagi varem. E-pood pakub võimaluse tutvuda toodetega ning ammutada kodusisustuseks inspiratsiooni ajast ja kohast olenemata. Lisaks saab ostu väljastuspunktist ise ära tuua või lasta tellimuse koju või kontorisse saata,“ lausus Mihailovs, lisades, et kojuveo hinnad algavad 19 eurost, kuid väljastuspunkti tellimine on tasuta.  

Väljastuspunkt pakub näidistubades inspiratsiooni 

IKEA väljastuspunkti juhi sõnul on kõigil sisustushuvilistel võimalik koguda väljastuspunktis inspiratsiooni. “Kuigi Tallinna väljastuspunkt on väiksem kui IKEA tavapärane pood, pakub see küllaldaselt sisustusideid ning -lahendusi igale kodusisustajale. Lisaks on kohapeal ideedega aitamas IKEA töötajad. Väljastuspunkt hõlmab 1500 m2, kus on realistlikult sisustatud kümneid näidistubasid, näiteks köögid, vanni- ja elutoad, koos aksessuaaride ning dekoratsioonidega, mis aitavad anda ideid unistuste kodu sisustamiseks,“ lausus Mihailovs.

Ta lisas, et kõik sisustuslahendused on loodud võttes arvesse kevadel läbiviidud Eesti kodude külastusi, mille käigus sooviti teada, millest Eesti elanikud kodus kõige rohkem puudust tunnevad ning unistavad. Külastustel saadud teadmiste põhjal panid IKEA disainerid kokku näidistubade sisustuslahendused, lisades näiteks pesuruumile ka sauna. Kuigi väljastuspunkti näidistesaal on 1500 m2, siis IKEA väljastuspunkt hõlmab kokku 6000 m2, kus ülejäänu on pühendatud logistikale.  

Lisaks toodetega tutvumisele on huvilistel võimalik kasutada ka IKEA planeerimisteenust, mille abil aitavad IKEA töötajad planeerida erinevaid mööblisüsteeme, näiteks kööke ja garderoobe. Samuti pakutakse kojuvedu, mööbli kokkupaneku ja paigaldamise teenust.  

Samuti on üle 200 sisustustoote, näiteks padjad, köögitarbed ja palju muud, saadaval ka koheseks kaasaostuks. Koheseks kaasaostuks on saadaval ka Rootsi toidutarbeid nagu näiteks maiustusi, pähkleid, kohvi ja tee.  

Kõikidel huvilistel on võimalus liituda ka IKEA lojaalsusprogrammiga ning omandada digitaalne lojaalsuskaart, mis tagab tasuta ostukindlustuse transpordile, erihindu ning 365 päevast tagastusperioodi.  

IKEA e-pood on saadaval aadressil www.ikea.ee alates 29. augustist, väljastuspunkt avatakse samal päeval aadressil Peterburi tee 66, Tallinn ning on avatud igapäevaselt kella kümnest hommikul kuni õhtul kaheksani.  

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.