Olümpiaks valmistuv Katrina Lehis lõpetas koostöö Helen Nelis-Naukasega

Epeevehkleja Katrina Lehis teatas täna, et lõpetab koostöö Helen Nelis-Naukasega.

Katrina Lehis:

“Minu soov on jõuda olümpiale ja tunnen, et selleks on vaja muutust.

Olen jälginud oma arengut ning analüüsinud oma võistluseid ning tulemusi. Minu soov on olla kõige kõrgemas tipus. Täna tunnen, et vajan treeningutele nii uut lähenemist kui ka motivatsiooni. Kas see muutus viib mind ka soovitud tulemuseni, seda näitab aeg, kui ma seda aga ei proovi, siis ma ei saagi seda kunagi teada.

Järgnev otsus ei tulnud kergelt, aga see on minu võimalus liikuda edasi. Annan teada, et lõpetan tänasest koostöö oma treeneri Helen Nelis-Naukasega. Olen oma treenerile tänulik tema panustatud aja ja kõige eest, mis ta on minu jaoks nendel aastatel teinud. Ükskõik mis juhtub edasi, esimene treener jääb esimeseks treeneriks, tema on ladunud aluse minu sportlaskarjäärile.

Veelkord, aitäh Helen!

Kellega alustan koostööd, ma veel öelda ei oska, läbirääkimised käivad mitme erineva treeneriga nii Eestist kui ka välismaalt. Otsuse oma tuleviku ja treeneri osas teen teatavaks 10. septembril.”

Helen Nelis-Naukas kommenteeris Delfile ja Eesti Päevalehele: „Lehis oli mu elutöö. Tegin tema jaoks kõik ja oleksin talle edaspidigi sajaprotsendiliselt pühendunud. Paraku ei andnud Lehis mulle võimalust talle mittesobivaid asju muuta.”

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.