Haapsalu tennisistid olid Eesti Noorteliigas edukad

Tallinnas Tallinki tennisekeskuses Eesti Noorteliiga II turniiril oli võidukas Hannes Rabi. Esmalt alistas ta Ralf Adamsoni 6-3, seejärel veerandfinaalis Rasmus Soola peale tasavägist mängu 7-6(2), poolfinaalis Alexander Vdovichevi 6-2. Finaalis oli Hannese võit veenev, Dominic Mang alistus tulemusega 2-6. See oli Hannesele esimene turniirivõit.

Noorteliiga III koht Hannes Rabi, Patrik Rainer Kaljula, Keven Ungert. F: Vello Kuhi

Kadrioru tennisekeskuses peeti Eesti klubide karikavõistluste Noorteliiga II finaalvõistlused. Haapsalu Tenniseklubi esindasid Patrik Rainer Kaljula, Hannes Rabi ja Keven Ungert. Poisid olid edukad, alistades 8 parema võistkonna hulgas esmalt Tartu MK Tennis IV võistkonna 3-0 ja pääsesid poolfinaali. Seal tuli kaotus vastu võtta MK Tennis V võistkonnalt 0-3, kuid seejärel III koha mängus olid Patrik Rainer, Hannes ja Keven kindlad ja auhinnakarikas toodi koju tulemusega 3-0 MK Tennis III võistkonna üle. See on üle mitme aasta esimene võistkondlik auhinnaline koht Eesti noorte meistrivõistlustelt.

Tondiraba tennisehallis Noorteliiga II turniiril saatis edu Haapsalu noormängijaid. Meilt mängisid Patrik Rainer Kaljula, Keven Ungert ja Hannes Rabi. Patrik Rainer võitis kõik mängud ja tuli esmakordselt turniirivõitjaks. Esimeses ringis võitis ta Rasmus Pau 6-1, teises ringis Ralf Adamsoni 6-0. Veerandfinaalis läks ta kokku Hannesega, kes oli eelnevalt võitnud Hugo Narmonti 6-0 ja tasavägises mängus Oliver Nossovi 7-5. Patrik Rainer pani oma paremuse maksma tulemusega 6-1. Poolfinaalis tuli vastaseks Konrad Punger, kes esimeses ringis oli alistanud Keveni 6-3. Patrik Rainerile temast seekord vastast ei olnud, võit tuli tulemusega 6-4. Finaalis näitas Patrik Rainer kindlat mängu ja esimene turniirivõit Eesti Noorteliigas tulemusega 6-3 Ken Inki üle. 

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.