Järgmisel nädalavahetusel tuleb Haapsalus paadilaat

Septembri viimasel nädalalõpul, 28.-29. septembril toimub Grand Holm Marinas ja Veskiviigi Sadamas Haapsalu paadilaat.

See on eduka merehooaja lõpetamist tähistav kogupere kauplemisüritus, kuhu on oodatud kõik suured ja väikesed meresõbrad.

Siin on täienev nimekiri asjadest, mis külastajat kohapeal ootavad.

UUED DEMO-PAADID

Kahe päeva jooksul toimuvad proovisõidud demo-alustega, millest nii mõnigi saab külge soodsa hinnasildi. Võimalus oma uut paati ka vees proovida on iga tehingu asjakohane osa.

SONARI TEHNOLOOGIATE TUTVUSTUS

Laadal tutvustatakse meie madalas Läänemeres kasulikke uusi sonareid ja kalaleidjad.

PROOVISÕIDUD JÄRELTURU ALUSTEGA

Mitmed kasutatud kaatrite ja purjejahtide müüjad pakuvad oma paate vees, nii et iga ostuhuviline saab kohe ka proovisõidu kokku leppida.

MOOTORIKONTROLL

Kohal on Evinrude mootrorispetsialistid ettevõttest Alter Marine, kes pakuvad tasuta mootridiagnostikat ja oskavad nõu ja jõuga üle vaadata ka su veesõiduki teised valutavad kohad.

AERUTAMINE

Korraldame madala Tagalahe oludesse ideaalselt sobiva Eesti esimese aerupaadi Top Geari, kus kõik huvilised saavad kahe päeva jooksul ühe pea Eesti rahvuspaadiks kujunenud mudeliga kiirusaerutamises mõõtu võtta. Lühidistantsi ajad lähevad tahvlile kirja ja laada lõpuks selgub Läänemere kõige kangem aerutaja.

KÄSITÖÖPELMEENID

Paneme püsti Grand Holm Marina profiköögi, kus kõik näljased saavad proovida tõenäoliselt vabariigi kuulsamaid käsitööpelmeene Sass Henno pelmeeniärist. Pannile lendab lisaks kvaliteetpelmeenidele nii rummi kui pipart, nii mett kui meresoola.

PAADILAEN

Kohal on ka Haapsalu oma Holm Bank, kes pakub finantseerimisteenust neile, kes oma merekraami eest jupi kaupa maksta tahavad.

MERELAULUD

Paneme kõlaritest mängima merelaulud ja ühe õige sadamakõrtsi kombe kohaselt võtame ka vastu kõikvõimalikke soovilootellimusi.

Allikas: www.haapsalupaadilaat.ee

 

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.