“Minu lugu” kutsub Läänemaa ettevõtjaid õpilastega oma lugu jagama

7.-11. oktoobril ootavad koolid ettevõtjaid ja tippjuhte õpilastega oma lugu jagama. Sel aastal oleme purustamas osalejate arvu rekordit, kuid veel vajame Sinu abi.

„Minu lugu“ algatusega tahame inspireerida peatseid koolilõpetajaid ühe ettevõtja isikliku loo kaudu märkama ettevõtlikkust ja olema ise ettevõtlik. Seetõttu kutsusimegi oma mõttega kaasa hulga edukaid ettevõtjaid ja tippjuhte, kes räägivad ühe koolitunni jooksul noortele, kuidas neist said ettevõtjad või juhid ja millised on olnud nende olulisemad õppetunnid sellel teel.

Meil on kirjas 200 kooli ning 146 ettevõtjat ja juhti, kes on valmis jagama kooliõpilastega oma lugusid. Koolinoorte huvi “Minu Lugu” algatuse vastu on väga suur ja nad tahavad kuulda just Sinu lugu.

Läänemaal ootavad inspireerivat ettevõtjat Noarootsi gümnaasium ja Ridala põhikool.

Aita kujundada homsete otsustajate ettevõtlikku eluhoiakut, inspireeri ja toeta noori talente! Registreeri end kohe:www.mystory.ee/registreeru   

„Minu lugu“ toimub viiendat aastat ja seda korraldavad Eesti Tööandjate Keskliit, SA KredEx, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, SA Tuleviku Kool, Advokaadibüroo Hedman Partners ja Teenusmajanduse Koda.

Eelmisel aastal käisid projekti raames oma lugu jagamas 104 ettevõtjat 97 koolis.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.