Haapsalu Vikerkaare lasteaed korraldas lastele õuesõppepäeva

16 aastat järjest on Haapsalu Vikerkaare lasteaias sügise saabumist aidanud märkimisväärseks muuta proua Sügis isiklikult. Kuidas ta just siia majja õigel ajal jõuab, seda ei tea keegi…

Ühel hommikul lasteaeda tulles tervitasid õuesõppemaja juures lapsi põnevad tegelased: suured, väikesed, okkalised, karvased, sulelised, pruunid, rohelised jne. Neid lisandus nädala jooksul juurdegi. Võis arvata, et midagi huvitavat on tulemas. 

25. septembril toimus lasteaia õuealal “Tere sügis” õuesõppepäev. Õue tulles tervitas lapsi Tuul tuulepilliga ning peagi ilmusid välja kusagilt pisut unisevõitu  karud. Karud püüdsid kinni ja kutsusid laste juurde proua Sügise. Koos mängides, lauldes ja keskustes tegutsedes täiendati oma teadmisi sügisest ning prooviti sügisande. 

Meie lasteaia laste mälestuste varasalves on hoiul pikaks ajaks pildike selle aasta sügisest.

Sügisel on alati palju abilisi, näiteks tuul, päike, vihm. Sel korral olid proua Sügise erilisteks abilisteks lapsevanemad, kes olid valmistanud kas koos, erinevaid meisterdamise meeskondi moodustades või individuaalselt perega, metsategelasi. Sügisnäitusel osalejaid oli päris palju ning andis meile uue kogemuse. 

Koos on vahva – meie täname!

Sügis meie juurde astus
– pika, pika sammuga.
Vikerkaarevärvis lehti,
ehteks õuele ta sättis …

Anneli Kõrv
Haapsalu lasteaed Vikerkaar

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.