Patrik Rainer Kaljula võitis Eesti noorte GP-turniiril 2. koha

Tallinnas Tondiraba tennisehallis P12 Eesti noorte GP-turniiril saavutas oma karjääri parima tulemuse Patrik Rainer Kaljula, kes jõudis finaali.

P12 Eesti GP finalistid Samuel Mandelkorn ja Patrik Rainer Kaljula. F: Vello Kuhi

Finaali jõudmiseks alistas Patrik Rainer kolm edetabelis endast kõrgemal kohal asuvat mängijat. 16 hulgas võitis ta kõigepealt 8. kohal asetseva ja turniiril 4. paigutuse saanud Renaldo Suursoo 6-2, 6-2. Seejärel veerandfinaalis oli ta parem Jan Martti Vainulast 6-0, 6-2.

Poolfinaalis mängis Patrik Rainer üle edetabeli 4. numbri, turniiril 2. asetuse saanud Kaspar Lusti tulemusega 6-1, 7-5.

Finaali jõudis tabeli teiselt poolelt P12 edetabeli esinumber ja ka turniiril esimese asetuse saanud Samuel Mandelkorn. Temale Patrik Rainer seekord veel vastu ei saanud, tuli tunnistada vastase paremust 3-6, 1-6.

Patrik Raineri saavutatud 2. koht tugevate võitudega annab tunnistust seni tehtud heale tööle koos treener Igor Nudelmaniga.

Head mängu näitas ka Maily Märss, kes T16/18 Eesti noorte GP-turniiril Tallinnas jõudis veerandfinaali. Tüdrukute tugevamas grupis alistas ta hea mänguga Katarina Brit Eskeni 7-5, 6-2.

Veerandfinaalis tuli tunnistada 2. asetuse saanud Andrea Rootsi paremust 1-6, 4-6. 5.-8. koht tugeval turniiril on samuti hea tulemus.

Vello Kuhi

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.