Animafilm “LEGO film 2”

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 08/02-14/02
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


8. veebruaril kell 17.30
11. veebruaril kell 17.30
14. veebruaril kell 17.30
Pilet 3 €

10. veebruaril kell 13.00 3D
12. veebruaril kell 17.30 3D
Pilet 3.50 € + prillid 1 €

Suurt menu saavutanud linateose kauaoodatud järg toob Bricksburgi elanikud pärast viit aastat toredat ja rahulikku elu taas kokku, sest nende armastatud linna on ähvardamas uus hädaoht – LEGO DUPLO® sissetungijad avakosmosest, kes hävitavad kõik oma teel kiiremini, kui linnaelanikud taastada suudavad.

LEGO ühiskonda asuvad vaenlaste vastu kaitsma Emmet, Metsik, Batman ja nende sõbrad kaugetest, veel tundmatutest maailmadest, kaasa arvatud kummaline muusikaline galaktika. See uus pöörane seiklus paneb proovile meie kangelaste vapruse, loovuse ja ehitusoskused ning selgitab välja, kui head ja osavad nad tegelikult on.

Film inglisekeelses versioonis annavad hääled kangelastele juba esimesest filmist tuttavad Chris Pratt (Emmet), Elizabeth Banks (Metsik), Will Arnett (Batman), Nick Offerman (piraat), Alison Brie (Unikitty), neile lisanduvad uute häältena: Tiffany Haddish, Stephanie Beatriz, ja Arturo Castro.

„LEGO film 2“ lavastajaks on Mike Mitchell (“Shrek 4”, “Trollid,” “Superkangelaste kool“), produtsendiks Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller and Roy Lee, kes on projekti taga seisnud juba esimese filmi ilmumisest saadik 2014. aastal.

Treiler

Filmi pikkus 1 h 47 min.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.