Animafilm “Minuscule. Mutukad: seiklus Kariibidel”

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 05/04-23/04
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


5. aprillil kell 17.30
7. aprillil kell 13.00
9. aprillil kell 11.00
Pilet 3 €

11. aprillil kell 17.00
23. aprillil kell 13.00
Pilet 3.50 € + prillid 1 €

Lõuna-Prantsusmaa pisikesse külla on saabumas talv, kui noor ja kartmatu lepatriinu Junior satub kogemata pakki, mis saadetakse kodust kaugele Kariibi merele Guadeloupesse.

Tema isal pole valikut, kui ta tahab poja päästa ning ohutult ja tervelt koju tuua. Ta peab ületama Atlandi ookeani ja astuma tundmatule maale, kus teda ootab palju üllatusi… Uues maailmas leiavad aset ebatavalised kohtumised. Kohalike lepatriinude kogukond, hüpnotiseerivad palvetajaritsikad, ebaharilikud röövikud ja ekstsentrilised krabid on vaid mõned metsikud olendid, kellega kangelased kokku puutuvad. Kuid seistes silmitsi suure ohuga, tuleb eksootilistel elukatel jõud ühendada… Külluslikku paradiisi, mida värvikad tegelased koduks kutsuvad, ähvardavad inimesed, kes tahavad saareparadiisi hotellikuurordi ehitada.

Lepatriinul ja ta pojal seisab ees uus väljakutse: nad peavad kaaslaste kodumetsa maha raiumisest päästma. Kangelastele on see paras ülesanne, kuid nad teavad, et nende uued sõbrad on neile abiks. Lisaks tulevad sõpradele teisele poole ookeani appi igat ohtu trotsivad must ämblik ja must sipelgas Mandible.

Kas tänu kujutlusvõimele ja leidlikkusele suudab unelmate tiim eraldatud keskkonna päästa?

Treiler

Filmi pikkus 1 h 32 min

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.