Animafilm “Pisipäkk”

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 28/10-04/11
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


28. oktoobril kell 14.00 3D
1. novembril kell 17.30 3D
Pilet 3.50 € + prillid 1 €

31. oktoobril kell 18.00
2. novembril kell 18.00
4. novembril kell 13.00
Pilet 3 €

Originaalmuusikaga animeeritud seiklusfilm “Pisipäkk”, mis rõõmustab igas vanuses vaatajaid, pöörab lumeinimese legendi pea peale, kui nutikas noor lumeinimene leiab millegi, mille olemasolusse ta ei uskunud – nimelt inimese. Uudis „pisipäka“ leidmisest paneb lihtsa eluviisiga lumeinimesed aga muretsema, mida nende lumisest kodukülast väljaspool veel leiduda võib. Algab hoogne lugu sõprusest, julgusest ja avastamisrõõmust.

Eesti vaatajate jaoks andsid filmikangelastele oma hääle näitlejad Jarmo Reha (Migo), Valter Soosalu (Percy), Helena Pruuli (Meechee), Lauri Saatpalu (Kivihoidja), Mihkel Tikerpalu (Gwangi), Marilyn Jurman (Kolka), Kalju Orro (Dorgle), Sandra Uusberg (Brenda), Mart Toome (Fleem) ja Henry Kõrvits (Thorp). Kõrvalrollides Tiit Sukk, Priit Pius, Anne Reemann jt.

Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios Orbital Vox. Dublaažirežissöör ja dublaažiprodutsent on Jette Karmin, helirežissöör Markku Tiidumaa, tõlkija Mihkel Mõisnik ja laulude juhendaja Kaire Vilgats.

“Pisipäka” režissöör on filmi “Üle heki” eest Annie auhinna saanud Karey Kirkpatrick. Filmi stsenaariumi kirjutasid Kirkpatrick ja Clare Sera, stsenaariumi loo aga John Requa ja Glenn Ficarra ning Kirkpatrick Sergio Pablose raamatu Yeti Tracks põhjal.

Filmi produtsendid on Bonne Radford (“Uudishimulik George”), Glenn Ficarra (“Kured,” “Meie elu”) ja John Requa (“Kured,” “Meie elu”). Peaprodutsendid on Nicholas Stoller, Phil Lord, Christopher Miller, Jared Stern, Karey Kirkpatrick, Sergio Pablos, Courtenay Valenti ja Allison Abbate. Loovmeeskonda kuuluvad muuhulgas monteerija Peter Ettinger ja helilooja Heitor Pereira. Animatsioon Sony Pictures Imageworksilt.

Warner Bros. Picturesilt ja Warner Animation Groupilt Zaftig Filmsi toodetud filmi “Pisipäkk” levitab Warner Bros. Entertainment-i ettevõte Warner Bros. Pictures.

Treiler 

Filmi pikkus 1  h 36 min

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.