Comedy Estonia “Stand-Up on Siin”

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 22/11
20:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


22. novembril kell 20.00
Piletid 12/10 € eelmüügis Piletilevis

Comedy Estonia tuleb selle aasta sügisel taas lavadele uhiuue sügistuuriga “Stand-Up on Siin”.

Naermine on elu üks imelikumaid reaktsioone. Kust see tuleb ning miks see meile nii väga meeldib, on veel teadmata, kuid see on megaemotsioon. Comedy Estonia stand-up showd on harukordne võimalus näha ja kuulda nii, nagu seda on mõeldud kogema. Naer teeb kõik paremaks ja tihti näeme asju ja olukordi teise pilguga alles siis, kui oleme nende üle naernud.

Naljad, mida inimesed show jooksul kuulevad, on kõik nende samade koomikute poolt kirjutatud originaalmaterjal ning mitte Google´i tõlkega maha viksitud välismaa koomikute palad. Öeldakse, et näitlemine on professionaalne valetamine, aga stand-up on võimendatud siirus. See on dialoog publikuga ning rääkida võib kõigest, peaasi, et see naljakas oleks. Laval olles saab koomik astuda mõneks minutiks tavaelust välja hoopis omaette maailma. See on intensiivne ja sõltuvust tekitav kogemus. Aga peamine argument on see, et see kõik, mida ühel Comedy Estonia showl õhtu jooksul lava peal nähakse ja kuuldakse, on marunaljakas, mõtlemapanev ja meeldejääv.

Eelmisel aastal tuli Comedy Estonia välja tuuriga “See on Stand-Up” ning tutvustas eestlastele stand-up’i just sellel viisil nagu kogu ülejäänud maailm seda teab. Selle aastane sügistuur   “Stand-Up on siin” tähendabki, et Comedy Estonia koomikud toovad stand-up’i kõigile lähemale ning istutavad selle naerupisiku veel rohkematesse inimestesse üle Eesti.

Lavale astuvad:
Sander Õigus
Karl-Alari Varma
Ardo Asperk
Mikael Meema
Roger Andre

Etendus kestab 2 h

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.