Film “Creed 2”

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 04/01-14/01
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


4. jaanuaril kell 19.30
6. jaanuaril kell 18.00
13. jaanuaril kell 17.00
14. jaanuaril kell 19.30
pilet 4 €

Kauaoodatud poksifilmis “Creed II” asuvad taas peategelasi Adonis Creedi ja Rocky Balboat kehastama Michael B. Jordan ja Sylvester Stallone. “Creed II” jätkab “Rocky” lugude saagat ja on järg kriitikute tunnustuse pälvinud ning publiku lemmikuks saanud 2015. aasta filmile “Creed: Rocky pärand”, mis teenis kinodes kõikjal maailmas üle 170 miljoni dollari. Esimese filmi lavastanud Ryan Coogler (“Must Panter”) on sel korral tegevprodutsent. Uue filmi lavastaja on Steven Caple Jr., kelle 2016. aasta draama “The Land” teenis kriitikute heakskiidu.

Adonis Creed üritab oma elus tasakaalu leida. Eraelu kohustuste ja järgmiseks suureks matšiks valmistumise kõrval seisab ta silmitsi elu suurima väljakutsega. Areenile astumise muudab ainult raskemaks vastane, kes on seotud tema pere minevikuga. Rocky Balboa toetab teda kõiges ning koos astuvad Rocky ja Adonis vastamisi ühise pärandiga, mõtlevad, mille nimel võidelda tasub, ja avastavad, et kõige tähtsam on perekond. “Creed II” näitab, et taipamaks, kuidas algselt tšempioniks saadi, tuleb minna tagasi juurte juurde, ja mäletada, et mineviku eest pole kusagil pääsu.

Tessa Thompson mängib Biancat, Wood Harris Tony “Little Duke” Burtonit, Russell Hornsby Buddy Marcelle’i, Florian “Big Nasty” Munteanu Viktor Dragot, Andre Ward Danny “Stuntman” Wheelerit, Phylicia Rashad Mary Anne’i ja Dolph Lundgren Ivan Dragot.

Caple Jr-i lavastatud filmi stsenaariumi kirjutas Stallone “Rocky” filmide tegelaskujude põhjal. Filmi produtsendid on Sylvester Stallone, Kevin King-Templeton, Charles Winkler, William Chartoff, David Winkler ja Irwin Winkler. Coogler, Jordan ja Guy Riedel on tegevprodutsendid.

Treiler

Filmi pikkus 2 h 10 min
Alla 12aastastele mittesoovitatav.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.