Film “Kolm sammu sinuni”

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 05/05-12/05
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


5. mail kell 18.30
7. mail kell 19.30
12. mail kell 17.30
Pilet 4 €

Nii nagu iga teinegi 17-aastane, on Stella Grant (Haley Lu Richardson) sõltuvuses oma sülearvutist ja armsatest sõpradest. Kuid erinevalt eakaaslastest veedab ta suurema osa oma ajast haiglas, kuna põeb eluohtlikku kopsuhaigust – tsüstilist fibroosi. Tüdruku päevad on täis rutiini, piiranguid ja enesedistsipliini, kuid kõik see pannakse tõsiselt proovile, kui Stella kohtab eriti nunnut haiglakaaslast, kutti nimega Will Newman (Cole Sprouse). Nende tõmme on momentaalne, kuid paraku peavad noored hoidma turvalist vahemaad vältimaks teineteise nakatamist oma haiguspisikuga.

Mida rohkem armastus süveneb, seda enam kasvab kiusatus heita reeglid ja turvanõuded kõrvale ning lasta end tunnetest kaasa viia. Olukorra muudab keeruliseks ka Willi hoolimatu suhtumine oma raviplaani. Stellal õnnestub järkjärgult innustada Willi elama nii täisväärtuslikku elu kui parandamatu haigusega noortel see vähegi võimalik. Kas neiu suudab oma armastatu päästa, kui poisi põgusaimgi puudutus võib olla eluohtlik?

Peaosades Netflixi seriaalist Riverdale tuntud tulikuum Cole Sprouse ning tõusev tele- ja kinotalent Haley Lu Richardson (Split, 2016). Kõrvalosades Moises Arias (Pitch Perfect 3, 2017), Kimberly Hebert Gregory (Two and a Half Men), Claire Forlani (Meet Joe Black, 1998) jpt.

Treiler

Filmi pikkus 1 t 56 min
Alla 12aastastele mittesoovitatav.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.