Film “Õigus õnnele”

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 09/11-15/11
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


9. novembril kell 20.00
11. novembril kell 14.00
13. novembril kell 20.15
15. novembril kell 18.00
Pilet 4 €

Mängufilmi “Pilvede all. Neljas õde” tegijate uus kinofilm on tõsielulistel sündmustel põhinev lugu sellest, mis juhtub siis, kui kohtuvad väikesed unistused ja suur raha. Paldiski koolikokk Marge saab sõbrannalt sünnipäevaks lotopileti ning võidabki jackpoti – 10 miljonit eurot! Sellest hetkest saavad alguse ootamatud sündmused, mis panevad küsima, kas raha teeb ikka õnnelikuks. Ootamatult leiab peategelane end olukorrast, kus ta on justkui kõigile võlgu, vastutades nii omade kui võõraste heaolu eest… sest kõigil on ju õigus õnnele! Ja me kõik oleme unistanud lotovõidust.

“Õigus õnnele” on lavastaja Toomas Kirsi ja stsenaristi Eleonora Bergi teine ühine kinofilm. Filmi helilooja Toomas Lunge kirjutatud tunnuslugu “Mitme nulliga?” esitab Anne Veski, kel on ka filmis täita oluline roll.

Filmi peaosas on Eva Püssa, tema kõrval Guido Kangur ning Carmen Mikiver. Kõrvalosades Andres Dvinjaninov, Kärt Anton, Getter Jaani, Kärt Kross-Merilo, Kersti Tombak, Margus Jaanovits, Andres Oja, Kaisa Selde, Marle Talvik jt.

Lavastaja: Toomas Kirss
Osatäitjad: Eva Püssa, Guido Kangur, Andres Dvinjaninov, Getter Jaani
Tootja: Kartulid ja apelsinid OÜ
Levitaja: Forum Cinemas OÜ – ESTONIA

Treiler

Filmi pikkus 1 h 35 min

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.