Film “Operatsioon “Hunter Killer””

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 12/11-18/11
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


12. novembril kell 19.00
14. novembril kell 20.00
18. novembril kell 18.00
pilet 4 €

Filmis „Operatsioon “Hunter Killer”“ ühendavad USA eriväelased jõud venelastega, et päästa maailm Kolmandast maailmasõjast.

Režissöör Donovan Marshil sai sel sügisel valmis pingeline ja rohkete eriefektidega põnevik „“Operatsioon “Hunter Killer“. USA mereväelaste salajasele eriüksusele ja USA allveelaeva kaptenile Joe Glassile (Gerard Butler) antakse ülesanne teha koostööd Vene allveelaeva meeskonnaga ja kapten Sergei Andropoviga (Michael Nyqvist). Nende eesmärk on päästa Venemaa president vangistusest, kuhu ta sattus pärast riigipööret, mille organiseeris üks tema kindraleid. Kui salajane päästemissioon peaks luhtuma, võib inimkonda ähvardada Kolmas maailmasõda ja enneolematu tuumarünnak, mis pühiks maa pealt terveid linnu.

Seda, kas hea ettevalmistusega USA mereväe eriüksuslastel ja allveelaeva meeskonnal õnnestub päästa Venemaa president ja teha lõpp kuritegeliku kindrali salasepitsustele, saame teada juba 26. oktoobril.

Peaosi mängivad Gerard Butler ja Gary Oldman, kes on meile tuttavad menufilmidest „300“, „Seaduskuulekas kodanik“ ja „Olümpos on langenud“. Gary Oldman sai tänavu oma esimese Oscari Winston Churchilli uskumatult loomutruu kehastamise eest filmis „Süngeim tund“.

Põnevikus teevad kaasa ka näitleja ja räppar Common, kes on saanud Ameerika Filmiakadeemia auhinna filmis „Selma“ esitatud laulu eest, originaalse triloogia „Lohetätoveeringuga tüdruk“ üks peaosalisi Michael Nyqvist ja populaarne Vene näitleja Juri Kolokolnikov, keda on viimastel aastatel üha sagedamini kutsutud Hollywoodi filmidesse.

Treiler

Filmi pikkus 2 h 1 min
Alla 12aastastele keelatud!

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.