Kontsert “Romad: millenniumi kestev teekond”

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 19/10
17:00-18:30

Sündmuspaik
Kullamaa kultuurimaja

Categories


Kaasahaaravad mustlasrütmid Kullamaa Kultuurimajas

Mustlased on kirglikud inimesed ning nende rahvatants ja -muusika toob esile kirkaid emotsioone. Mustlaste pikk teekond Indiast Euroopasse, mis algas aastatuhat tagasi, on rikastatud paljude maade motiividega, mida nad läbisid, luues unikaalse heli ja pillimängu viisi. Suurepärane võimalus tutvuda mustlaste kultuuridega on külastada Mustlastantsu ansambli AL SOLi koostatud folklooriprogrammi “Romad: millenniumi kestev teekond” 2019. aasta kontsertreisil! Kontsertsari “Romad: millenniumi kestev teekond” on saanud Eesti Integratsiooni Sihtasutuse toetuse, mille eesmärk on tagada, et see ainulaadne ja professionaalne showprogramm jõuaks erinevatesse Eestimaa paikadesse. Laupäeval 19. oktoobril kell 17:00 saab nautida kontserti “Romad: millenniumi kestev teekond” Kullamaa Kultuurimajas!

Kontserdi piletid hinnaga 7 EUR täispilet / 5 EUR sooduspilet (pensionäärid, õpilased, tudengid) on saadaval tund enne etenduse algust kohapeal. Pileteid on võimalik eelnevalt broneerida e-maili teel natalija.ilves@gmail.com.

Rahvuslik showprogramm “Romad: millenniumi kestev teekond” on koostatud koostöös silmapaistva laulja Rafael Sharafetdinovi (Moskva Gnesinski Muusikainstituut) ja kitarri virtuoosiga Slava Bortsov (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia).

Showprogrammi “Romad: millenniumi kestev teekond” esinemisrühmast õhkub mustlasmuusikat ja -tantsu ning nende soov on oma kirge publikuga jagada!

Kontsert "Romad: millenniumi kestev teekond"

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.