Mida mehed tegelikult tahavad?

One Response to "Mida mehed tegelikult tahavad?"

 1. Eero Spriit   6. juuli 2019 at 20:08

  KIRIMÄE RAHVAMÕISA TEATRISUVE Stand-up komöödia ”Mida mehed tegelikult tahavad?”

  Kolm karismaatilist meest, JESPER PARVE, MARGUS VAHER ja EERO SPRIIT, räägivad otse ja ausalt, mida mehed tegelikult tahavad. Läbi huumori ja eluliste näidete avavad nad enda nägemuse meeste väest ja sellest, milles peitub nende meelest sügava naiselikkuse essents. Mis on see, mis muudab naise iga mehe jaoks täiesti vastupandamatuks? Avameelselt lahatakse ka paarisuhte erinevaid aspekte alates arhetüüpidest kuni piinlike seksi ja deitimislugudeni välja.

  Olete lahkelt palutud sõna sekka ütlema! Muidugi on mõttevahetuses osalemine rangelt vabatahtlik. Kusjuures kõik jääb nende seinte vahele. Me ei salvesta ega lindista.
  Vestlusõhtu ei sobi noorematele kui 18 eluaastat.

  Piletid müügil Piletilevis 12/10 eurot: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/komoodia/kirimae-rahvamoisa-teatrisuve-stand-up-komoodia-mida-mehed-tegelikult-tahavad-290020/
  Kohapeal tund enne algust 15/10 eurot.

  Istekohad on nummerdamata, seega kui üritus algab 19.00, siis palume kohale tulla aegsasti, et endale meelepärased kohad leida. Uksed avatakse tund enne ürituse algust ehk 18.00. Üritusel on üks vaheaeg ja kestvus 3 tundi.

  Kohapeal ka toitlustus.

  Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.