Talisuplus vabariigi aastapäeval

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 24/02
13:00-14:30

Sündmuspaik
Haapsalu Talisupluskeskus

Categories


Mida talisupleja ikka oskab ühe tähtpäeva puhul muud teha kui ujuma minna! Seekord natuke pidulikumalt, ikka tähtpäevale vääriliselt.
Olete kõik oodatud meie piknik-banketile! On suupisted, on soe jook ja seda kõike loomulikult jääaugu serval. Kätlemistseremooniat ei ole, aga pidulikud kostüümid on teretulnud.

SOOVITUSED ESMAKORDSELE UJUJALE.
Ujumiseks võta kaasa:
– ujumisriided
– talvemüts
– crocsid või plätad
– suur käterätik

Pane end soojalt ja mugavalt riidesse, et sa saaksid vajadusel enne ujumist aidata jääauku saagida ja puhastada (15-30 min) ja pärast ujumist oleks mugav end kiirelt riidesse panna. Liibuvad teksad, sukkpüksid jms ei ole hea valik. Pigem suusariided, soe pesu jms.

ESIMENE UJUMINE on tegelikult lihtsalt vette kastmine. Haapsalu Talisupluskeskuses on redel, mis läheb sügavalt vette. Ronid redelil kuni oled vööni vees, kükitad korra ja tuled kohe välja. Esimeseks korraks on see juba paras tegevus. Kui sa tunned, et oled valmis enamaks, võid vees teha ka mõned tõmbed ja kohe välja tulla. Kiljumine, huilged ja muu rõõmu väljendamine on lubatud ja isegi soovituslik!

Kui sa oled normaalse tervisega inimene, siis saad sa ka talisuplusega hakkama. Haigeks ei jääda jääaugus, vaid kaubanduskeskustes ja muudes rahvarohketes kohtades kus pisikuid palju levib. Talisuplus aga tugevdab su organismi niivõrd, et oled edaspidi tunduvalt vastupidavam igasugu viirushaigustele. Võib juhtuda ka nii, et saad leevendust vanadele tervisehädadele. Talisuplusega võib alustada ka keset talve, ei pea suve lõpus tasakesi harjutama hakkama.
Sõltuvalt enesetundest ja treenitusest ei takista ka nohu, köha ja haige kurk talisuplusega tegelemist.

Kui sul on küsimusi, siis küsi julgelt kertu@tiiker.ee või kohapeal kogenud suplejatelt.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.